Pyunkang Yul ATO Lotion Blue Label

Pyunkang Yul ATO Lotion Blue Label

1,599.00 ден 799.00 ден

Продуктот го има на залиха!

Претерано сува, лесно иритирана и чувствителна кожа?

Доживејте непосредно олеснување со лосионот ATO од Pyunkang Yul. Во својот состав содржи  нежни, но моќни хидрантни состојки, овој лосион може да се користи од глава до пети и е безбеден за целото семејство, дури и за бебињата. Формулиран со Honeysuckle Flower Extract, лоза што може да преживее на екстремен студ, оваа природна состојка е полна со антиинфламаторни и смирувачки својства. Има безбедна и прилагодлива формула, не содржи вообичаени надразнувачи како парабени, синтетички мириси, вештачки бои и минерални масла.

Како се користи овој производ?

Земете соодветна количина од лосионот и нанесете го на лице/тело.

Состав:

Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Urea, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Beeswax, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Arginine, Ethylhexylglycerin, Carbomer